Staleks Frez diamentowy Niebieski walec FT30B050/13
Staleks
Frez diamentowy
Niebieski walec
FT30B050/13
Specjalna powłoka redukuje efekt przegrzania podczas pracy.
Frez wyróżnia się odpowiednią twardością i odpornością na procesy sterylizacji i dezynfekcji.
Uniwersalna średnica 2,35 mm pasuje do wszystkich dostępnych na rynku frezarek typu "twist and lock".
Gradacja: Średnia
Kształt: Walec zaokrąglony
Wymiary:
- Długość części pracującej: 13 mm
- Średnica w najszerszym miejscu freza: 5 mm