Staleks Frez z węglika spiekanego Czerwony stożek FT90R060/14
Staleks
Frez z węglika spiekanego
Czerwony stożek
FT90R060/14
Wysokiej jakości frez z węglika spiekanego służy do usuwania masy hybrydowej na naturalnej płytce. Idealny zarówno dla osoby początkującej jak i zaawansowanej. Jego lekko zaokrąglony kształt ułatwia prace przy skórkach. Specjalna powłoka redukuje efekt przegrzania podczas pracy. Frez wyróżnia się odpowiednią twardością i odpornością na procesy sterylizacji i dezynfekcji. Uniwersalna średnica 2,35 mm pasuje do wszystkich dostępnych na rynku frezarek typu "twist and lock".
Obszary zastosowania stożka z węglika spiekanego:
- korekta przedłużonych paznokci
- korekta przedłużania sztucznych paznokci
- korekta płytki paznokcia
- obróbka zrogowaciałych obszarów skóry
- obróbka modzeli i odcisków
Parametry:
- Gradacja: czerwony (delikatny stopień ścieralności)
- Kształt: stożek okrągły
- Średnica części roboczej: 6 mm
- Długość części roboczej: 14 mm.